Yhteystiedot


Hallinto


Toiminnanjohtaja Petri Ruuskanen

puh. 044 714 8008

petri.ruuskanen@ry.sirkkulanpuisto.com


Hallintotoimisto

Lastentie 1 B, 70620 Kuopio


Tavara- ja vaatelahjoituksia koskevat asiat:

puh. 044 714 8002


Kansalaistoiminnan koordinaattori Janne Vainikainen

puh. 044 714 8000

janne.vainikainen@ry.sirkkulanpuisto.com


Asumispalvelut


Likolahden asumispalvelut

puh. 044 714 8002

Kiveläntie 4 B, 70460 Kuopio




Sateenkaaritalo

puh. 044 714 8003

Gottlundinkatu 8 B, 70300 Kuopio





Nopean Toiminnan Joukot -hanke (Keltsu)



Tiia Eskelinen

puh. 044 714 8005

tiia.eskelinen@ry.sirkkulanpuisto.co


Mari Ahtiainen

puh. 044 714 8013

mari.ahtiainen@ry.sirkkulanpuisto.com



Kohtaamispaikka Keltsu sijaitsee osoitteessa 

Kuninkaankatu 30, 70100 Kuopio.






TuNe Tuki- ja Neuvontatyön -hanke




Kaisa Söderlund

puh. 044 714 8006

kaisa.soderlund@ry.sirkkulanpuisto.com


Ilmari Pentikäinen 

puh. 044 714 8007

ilmari.pentikainen@ry.sirkkulanpuisto.com


Jussi Kovanen

puh. 044 493 9927

jussi.kovanen@ry.sirkkulanpuisto.com


TuNe:n toimiston osoite on Puijonkatu 27 B 24 (Keilatalo), 3krs.




PATu Petosen Apu ja Tuki-hanke


Ulla Särkkä 

puh. 044 721 1550 

ulla.sarkka@ry.sirkkulanpuisto.com


Ohjaaja

puh. 044 750 7050 


PATu:n toimipiste sijaitsee Petosella osoitteessa Kypäräkatu 7.




Sirkkulanpuiston etsivän päihdetyön -hanke


Saija Haikarainen

puh. 044 714 8009

saija.haikarainen@ry.sirkkulanpuisto.com


Antti Savolainen

puh. 044 782 6059

antti.savolainen@ry. sirkkulanpuisto.com


Jaana Joentie

puh. 044 784 6149

jaana.joentie@ry.sirkkulanpuisto.com


Etsivän päihdetyön toimisto sijaitsee osoiteessa Lastentie 1B.